e-Devlet Logo ve Sloganı Belli Oldu


E-devlet kapısı ihalesi 2005 yılında yapılmıştı. Aradan geçen 2 yılda henüz ortada bir şey göremiyoruz ama logosu ve sloganı Ulaştırma Bakanlığı tarafından açılan bir yarışma ile belirlendi.

Logo Yarışmasını ay-yıldız ile @ işaretini birleştiren logo tasarımı ile Erol Balkan ve slogan yarışmasını ise 'Devletin kısa yolu' sloganıyla Yasemin Sulhiye Aydoğan kazandı.

Farklı devlet kurumlarındaki e-devlet uygulamalarının tek bir çatı altında toplanması anlamına gelen e-devlet kapısına yönelik uygulamaların 2008 yılında devreye girmesi bekleniyor. Proje Türk Telekom tarafından ihale edilmiş. Ancak özelleştirme sonrası Türksat'a devredilmişti.

20 kadar uygulamayı toplaması planlanan projede, ilk aşamada sosyal güvenlik, pasaport ve polis imdat 155 hizmetleri verilecek.

E-DEVLET PROJESI LOGO YARIŞMASI SONUÇLARI

1. Erol BALKAN
2. Ercan PAYA
3. Can DİNLENMİŞ

Mansiyon Fatih KARAKIŞ
Mansiyon Ayşen Tuğba DORUK
Mansiyon Çağatay BİLSEN

E-DEVLET PROJESI SLOGAN YARIŞMASI SONUÇLARI

1. Yasemin Sulhiye Aydoğan
2. Serdar Karaman
3. Giray Şen


Mansiyon Şerife Parkan
Mansiyon ZEYNEL KÖKÇAM
Mansiyon Taner Mustafa BAYRAK
Mansiyon Muhtesem PİLGİZ
Mansiyon Sinan POLAT

Hiç yorum yok:

Dosyalar

9. kalkınma Planı.İş Planı.Kosgeb destekleri 1.Kosgeb destekleri 2.Kosgeb arge destekleri.Kosgeb Tekmerleri.Motivasyon.Hayaller.Tübitak teydeb destekleri.Oslo Klavuzu Işığında Yenilik.Frascati Klavuzu Işığında Ar-Ge.Problem Çözme Teknikleri.Proje Yönetimi.Toplam Kalite Yönetimi.Matriks Organizasyonlar.Fikri Mülkiyet Hakları.Marka nedir?.Marka başvurusu.Marka koruma.Bitki Islahçı Hakları.Patent Bilgisi.Verimlilk.6.çerçeve programı.Kobilerin 6.çerveve programına katılımı.6.çeçeve programında uluslararası işbirliği.
6.çerçeve programı projesi hazırlama .6.çerçeve programı projesi sunma ve değerlendirme.Finansal Analiz.Örnek Finansal Analiz.Finansal Başarısızlık.Sermaye Piyasası Kurumu.İnsan Kaynakları Yönetim Sistemi.AB'ye Özel sektörün intibakı.AB Çevre Müktesebatı.Stratejik Planlama.Bilgi Toplumu Stratejisi.Tarım Stratejileri.Kriz Yönetimi .EU Lobbying.Bilgi ekonomisinin reddettikleri.Teknokentler.Bilgi Ekonomisi.E-Ticaret'e Davet.TİKA Teknik Yardım Projeleri.Fikri Mülkiyet Hakları.Proje Yönetimi.Endüstriyel Tasarım Tescili.Tübitak Proje Destek Süreci.Pazar Araştırması ve Planlaması.Örgüt Yönetimi.Makale Yazma.Bilimsel Araştırma Teknikleri.


Yurtdışı Pazarları
Azerbaycan. Moğolistan. Türkmenistan. Kırgızistan. Kazakistan. Özbekistan. Ukrayna. Moldava. Romanya. Gürcistan. Makedonya. Bosna-Hersek.


Vizyon 2023 Teknolojik Öngörüleri
Strateji Belgesi. Üretim. Tasarım. Savunma Havacılık Uzay. Nano. Mekatronik. Malzeme. Enerji ve Çevre. Biyoloji ve Genetik. Bilişim.

Genel Bilgiler

FELSEFE
Dinler Tarihi.Atatürkçülük.
BİLİM
TOPLUM Dunya ekonomi tarihi.GIDA ÇEVRE SAĞLIK TARIM Bitki Islahı.MALZEME TEKNOLOJİ Nano Teknoloji.Bilgisayar Ağ Temelleri.ENERJİ TAŞIMACILIK UZAY Yıldızların İç Yapısı ve Evrimi.
SANAT
ROL MÜZİK EDEBİYAT YEMEK Denizlerimizdeki Balıklar.
SPOR
YAZ KIŞ MÜCADELE